Zmoderniznowana Polska! W coraz szybszym tempie rozrasta się mapa bitomatów Flyingatom w naszym kraju, co jest świetną wiadomością dla sympatyków kryptowalut. Jeszcze w sierpniu świętowaliśmy otwarcie nowego bankomatu bitcoin na terenie małopolski, w Nowym Targu. Dwustronny bitomat znajduje się w Galerii Nowotarskiej, przy ulicy Królowej Jadwigi 17 – serdecznie zachęcamy do skorzystania ze stacjonarnej możliwości zakupu oraz sprzedaży bitcoinów. Firma może również pochwalić nowym bitomatem w województwie zachodniopomorskim, a dokładniej w Szczecinie. Bitomat znajduje się przy ulicy Alei Wyzwolenia 18-20, w Galaxy Centrum na poziomie -1, przy głównych windach.

Liczbą bankomatów Bitcoin w Polsce przewyższamy już niektóre kraje europejskie, takie jak Niemcy, Belgię, czy Włochy. Aby sprawdzić lokalizację swojego najbliższego bitomatu polecamy korzystać z naszej strony.

Przy pierwszym spotkaniu z urządzeniem, w celu ułatwienia przebiegu transakcji zachęcamy do przeczytania instrukcji na bitomatach lub obejrzenia przystępnych filmów instruktażowych, choć zapewniamy, że bitomaty nie różnią się zanadto od najzwyklejszego bankomatu. Po skorzystaniu z urządzenia warto zostawić opinię o transakcji w ATMRadar lub w Google Maps – pomoże to innym przy wyborze urządzenia. Przypominamy, że na stronie internetowej FlyingAtom.com została dodana opcja sprzedaży Bitcoina On-line. Swoje BTC sprzedajemy poprzez formularz na stronie, a gotówkę odbieramy w dowolnym bitomacie lub biurze FlyingAtom.

Powracając do aktualności: cena bitcoina we wrześniu była ustabilizowana, w odróżnieniu od końcówki sierpnia, kiedy to nastąpił gwałtowny wzrost. Stany Zjednoczone niezmiennie stoją na czołówce państw o największej ilości bitomatów, co więcej litecoin był najczęściej stosowaną walutą oprócz bitcoina. Zachęcamy do śledzenia aktualnych, najciekawszych informacji, znajdujących się na witrynie BitHub.pl.