Polski internet zyskał nowe miejsce, w którym użytkownicy będą mieli okazję do udziału w merytorycznej dyskusji na temat finansów, inwestowania oraz kryptowalut.

Forum finansowe Bithub jest adresowane do wszystkich osób zainteresowanych szeroko pojętymi tematami związanymi z finansami, polską i zagraniczną gospodarką oraz inwestycjami. Na platformie znalazło się również miejsce na tematy związane z kryptowalutami. Wszystkich miłośników kryptowalut, którzy na co dzień czytają artykuły zamieszczane na portalu Bithub.pl, zapraszamy do śledzenia dziennika analitycznego prowadzonego przez znanego już z portalu Stokarza.

„W dzisiejszych media nie zawsze mamy szanse rozwinąć dany wątek, a informacje umierają bardzo szybko. Dlatego też stworzyliśmy miejsce, gdzie wszyscy będziemy mogli dzielić się wiedzą, uczyć się, zadawać pytania i tworzyć wartościowe treści” – czytamy w komunikacie opublikowanym przez twórców portalu i forum Bithub.pl.

Forum zostało podzielone na trzy sekcje. Pierwszą są „Finanse i inwestycje”, drugą „Kryptowaluty”, a trzecią „Tablica ogłoszeń”. Wiodącym wątkiem są „Wiadomości i dyskusja bieżąca” – to miejsce, w którym użytkownicy mogą publikować informacje na aktualne tematy finansowe, gospodarcze i ekonomiczne. Na forum znajdziemy równiez wątki poświęcone giełdzie, biznesowi, walutom, rynkowi Forex, kruszcom, surowcom, analizom technicznym i rynkowi nieruchomości. W dziale poświęconym kryptowalutom możemy dyskutować na temat Bitcoinów, Altcoinów, DeFi, architektury Blockchain, bezpieczeństwa w kryptoświecie, miningów kryptowalut, giełd, przepisów prawnych oraz podatków. Uzupełnieniem forum są ogłoszenia oraz opinie na temat branży kryptowalut, giełd, kantorów i bitomatów. Znalazło się tu również sporo miejsca na subfora – poświęcone różnym serwisom i kantorom, a także linki do interesujących kanałów tematycznych w serwisie YouTube. Innymi słowy – każdy powinien znaleźć tu coś dla siebie.

Aby przejść do forum w polu adresu przeglądarki wystarczy wpisać adres forum.bithub.pl. Rejestracja i korzystanie z Forum Bithub są całkowicie bezpłatne.

Redakcja portalu Bithub.pl zaprasza wszystkie zainteresowane osoby do współtworzenia i rozwijania finansowego forum Bithub. Wystarczy wysłać e-mail na adres redakcja@bithub.pl.