Jesteście laikami, nie macie pojęcia o bitcoinie, ale kolega Wam podsunął pomysł, żeby w coś takiego się zaopatrzyć? Nie? Tym lepiej, wejdźcie w świat kryptowalut przy pomocy deweloperskiego portfela.

Pierwszy mobilny portfel

Bitcoin, blockchain i kryptowaluty to dla wielu rewolucja, alternatywa czy też ewolucja obecnie funkcjonującego systemu finansowego. Należy pamiętać, że to nadal jakiś tam system wymiany wartości, dlatego potrzebny jest portfel, w którym bezpiecznie przechowamy nasze środki.

Jeżeli jesteście jedną z osób wyżej wymienionych i poszukujecie pierwszego lepszego portfela bitcoin na telefon, to polecam „Bitcoin Wallet developers”.

Portfel dostępny jest na Google Play, po wpisaniu frazy w wyszukiwarce sklepu „portfel bitcoin”, znajdziecie go wśród pierwszych pozycji.

WYSZUKIWARKA BITOMATÓW, BANKOMATÓW BITCOIN ATM

Jest to jeden z pierwszych powstałych mobilnych portfeli bitcoin na smartfony. Szczególnie polecam tenże portfel, ponieważ jest niezwykle bezpieczny. Bitcoin Wallet (developers) funkcjonuje offline, jest otwartoźródłowy, a co najważniejsze – nie przechowuje kluczy prywatnych użytkowników.

Portfela prowadzi użytkownika za rączkę, nie wymaga rejestracji. Jest to portfel w 100% zdecentralizowany, P2P. Co ważne, ten portfel bitcoin nie wspiera żadnych altcoinów ani tokenów.