Nowe urządzenia służące do wymiany kryptowalut pojawiły się w Szczecinie oraz Gdańsku.

W Szczecinie bitomat FlyingAtom został ustawiony w Galerii Galaxy przy Alei Wyzwolenia 18-20. Maszyna znajduje się tuż przy głównych windach, na parkingu, na poziomie -1. Nowy bitomat w Szczecinie to nie tylko dobra wiadomość dla mieszkańców tego miasta, lecz również wartościowa informacja dla gości zza zachodniej granicy naszego kraju, gdzie po zmianach w prawie bitomaty stały się rzadkością. Osoby zainteresowane wymianą bitcoinów w Szczecinie mają również możliwość odwiedzenia biura FlyingAtom, które znajduje się w tym mieście przy ulicy Stoisława 3/3 (biuro Matlak & Matlak).

Nowy bitomat FlyingAtom pojawił sie również w Gdańsku. Można go znaleźć w Centrum Handlowym Osowa przy ulicy Spacerowej 48. Dzięki dogodnej i łatwej do znalezienia lokalizacji nowego bitomatu – nieopodal obwodnicy Trójmiasta – z urządzenia mogą z powodzeniem korzystać nie tylko mieszkańcy Gdańska, lecz również osoby spoza miasta przejeżdżające tą drogą. Warto w tym miejscu przypomnieć, że gdański bitomat w Centrum Handlowym Osowa jest drugim bitomatem FlyingAtom w tym mieście – pierwsze urządzenie zostało ustawione jakiś czas temu w Galerii Przymorze przy ulicy Obrońców Wybrzeża 1. Warto w tym miejscu przypomnieć, że mieszkańcy Trójmiasta mają również możliwość wymiany kryptowalut w biurze stacjonarnym FlyingAtom, które znajduje się w Gdańsku Wrzeszczu przy ul. Zbyszka z Bogdańca 1.

Operatorem wymienionych wyżej bitomatów jest FlyingAtom – działający na rynku od 2015 roku kantor wymiany kryptowalut . Firma umożliwia klientom szybkie i bezpieczne dokonywanie transakcji kupna i sprzedaży Bitcoina praz innych popularnych kryptowalut. FlyingAtom posiada biura stacjonarne w 13 miastach wojewódzkich w całej Polsce i posiada łącznie około 30 bitomatów w całym kraju.

Oprócz postawienia dwóch powyższych urządzeń FlyingAtom dokonał również zmiany lokalizacji bitomatu znajdującego się w Centrum Handlowym Dąbrówka w Katowicach. Po przeglądzie serwisowym urządzenie stanęło nieopodal sklepu RTV Euro AGD.