Z roku na rok tego typu urządzeń w naszym kraju jest coraz więcej.

Państwa szczególnej uwadze poświęcamy bitomaty FlyingAtom, które od wielu lat cieszą się wśród fanów kryptowalut niesłabnącą popularnością. W Bielsku-Białej urządzenie tego typu zostało umieszczone w Galerii Sarni Stok. W Gdańsku znajdziemy dwa bitomaty – pierwszy z nich znalazł się w Galerii Przymorze, a drugi w Centrum Handlowym Osowa. W Gliwicach bitomat znajdziemy w Centrum Handlowym Arena, a w Jankach w HomeParku Janki. Jeden bitomat zainstalowano w Gliwicach, w Centrum Handlowym Arena.

Aż trzy bitomaty znaleźć możemy w Krakowie. Pierwszy – w Parku Handlowym Zakopianka, kolejny – w Galerii Bronowice, a trzeci z nich – w Galerii Krakowskiej. Mieszkańców Lublina zapraszamy z kolei do Galerii Olimp – tam też znaleźć można bitomat FlyingAtom. W Mszanie podobne urządzenie funkcjonuje w Chacie Staropolskiej, a w Nowym Targu – w Galerii Nowotarskiej. Dwa bitomaty pojawiły się też w Katowicach – w Galerii Libero i Centrum Handlowym Dąbrówka. W Kielcach bitomat działa w Galerii Echo.

Mieszkańców Olsztyna szukających najbliższego bitomatu zapraszamy do Centrum Handlowego Jakub. Z kolei w Poznaniu funkcjonują dwa tego typu urządzenia – pierwsze w Centrum handlowe M1, a drugie w Galerii Handlowej Panorama. Bitcoiny w Szczecinie można zaś wymienić w urządzeniu umiejscowionym w Galerii Galaxy Centrum. W Tarnowie zapraszamy do Gemini Park Tarnów – tam również stoi bitomat.

Mamy też dobrą informację dla wszystkich mieszkańców stolicy – aż sześć bitomatów FlyingAtom można znaleźć w Warszawie. Znajdują się one w Galerii Skorosze, Galerii Handlowej Rondo Wiatraczna, w Galerii Młociny, w Galerii Millennium w Galerii Renova oraz w Galerii Bemowo. Wrocław posiada swój bitomat w Pasażu Grunwaldzkim. Dwa bitomaty znajdą w swoim mieście mieszkańcy Łodzi – pierwszy w Centrum Handlowym Tulipan, a drugi przy Hotelu Borowieckim.

Aktualne informacje o bitomatach FlyingAtom można znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce BITOMATY. Zainteresowani znajdą tam dokładną lokalizację urządzeń, aktualny kurs wymiany oraz kwoty dostępnej za pomocą urządzenia. Informacje o zasobach finansowych urządzeń są aktualizowane na stronie dwa razy dziennie.